Epoksi

EPOKSİ

Self Levellıng Epoksi Kaplama; Epoksi zemin kaplama çağımızın en kullanışlı zemin kaplama türüdür. Avantajları beklentilerin üzerinde olup, hemen,hemen tüm yaşam alanlarında kullanılan zemin kaplama malzemesidir. Epoksi zemin kaplama her şeyden önemlisi uzun ömürlü kaplamadır. hayal ettiğiniz tüm tasarımları epoksi zemin kaplama uygulaması ile zeminde gerçekleştirmeniz mümkündür. Renk yelpazesi geniş bir zemin kaplama malzemesidir.

Portakal Kabuğu Epoksi Kaplama; Portakal kabuğu desenli epoksi kaplama özel bir kaplamadır. Kaymaz zemin elde etmek için kullanılır. Yaya trafiğini etkileyen kaygan zeminlerin güvenli ve estetik konuma gelmesine olanak verir. Islak çalışma alanlarında zemine güvenli basıldığından dolayı tercih sebebidir. Portakal kabuğu desenli epoksi kaplamanın Her rengi mevcut olup, temizlenmesi kolay ve pratiktir.

Poliüretan Zemin Kaplama; Poliüretan zemin kaplama sistemleri, kapalı mekan spor salonları, fabrikalar, hastaneler ve daha bir çok yerde kullanılan, epoksiye göre daha esnek yapısı sayesinde yumuşak bir basma hissi veren, ancak epoksiye göre çarpma, kırılma dayanımı çok daha yüksek bir malzemedir. Derzsiz olarak ve tek parça halinde uygulanabildiğinden bir bütün olarak hareket eder.

Multilayer Epoksi Kaplama; Multi Layer kaplama temizlenmesi kolay ve toz tutmayan bir zemin kaplamasıdır. Genel ağır trafiğe maruz kalan alanlarda tercih edilen bir zemin kaplama malzemesidir. Kolay temizlenir orta oranda mekanik mukavemeti ve kimyasal dayanımı vardır. Epoksi Multi – Layer kaplama, yeni beton zeminlerde veya aşınmış, çukurlaşmış, zedelenmiş beton zemin yüzeylerini parlak, yoğun ve yarı pürüzlü - tam pürüzlü bir hale getiren bir zemin kaplama türüdür. Kimyasal nitelikli bu kaplama ile zeminler hızlı, dayanıklı bir şekilde oluşturulabilir.

Epoksi Boya; Şeffaf görünümlü epoksi uygulaması zemin de istenilen görüntünün kalıcı olması ve zarar görmemesi için üzerine uygulanan kaplama türüdür bu uygulama diğer epoksi ürünü gibi olmaması şeffaf olması % 100 reçineden oluşu zeminde ki mukavemetini üst düzeyde olmasını sağlamakta dır. Fakat şeffa reçine zeminde duruşunun düzgün olması için bazı yüzey ajanlar katılarak uygulana bilir.